Volejbal

Oddíl volejbalu, má ve strančickém sokole již dlouholetou tradici a patří ke stabilním oddílům v rámci TJ, byť jeho působení bylo na několik málo let přerušeno. K plnému obnovení činnosti došlo v roce 2001, kdy bylo evidováno 19 členů. Od roku 2006 je volejbal samostatným oddílem pod odborem Všestrannost a jeho členská základna se nyní pohybuje kolem 10 členů. Oddíl vedla od roku 2001 sestra Hana Nováková-Janovská, nyní je vůdčí duší volejbalu sestra Andrea Polcarová. Členové volejbalového oddílu se účastní řady dalších turnajů pořádaných v okolních vesnicích a městech s většími či menšími úspěchy. Řada volejbalistů se také věnuje plážovému volejbalu. Tréninky probíhají vždy ve čtvrtek od 20.00 do 22.00 a všichni příznivci tohoto sportu jsou srdečně vítáni.