Informace starostky Sokola - březen 2018

01.04.2018 19:14

Nazdar sokolky, sokoli, sousedé.

Tak jsou před námi velikonoční svátky a s nimi i příchod jara. A s příchodem jara začneme připravovat také novou hrací sezónu na našich tenisových kurtech a řadu dalších aktivit. Jak na tenisových kurtech, tak v sokolovně bude potřeba Vaše pomoc v podobě brigádnických hodin. Dovoluji si Vás proto požádat, sledujte naše www stránky www.sokolstrancice.cz a obvyklé vývěsky. Brigády a plánované hrací plány pro kurty včas zveřejníme a rádi Vás na kurtech i v sokolovně přivítáme.

V minulých dnech v sokolovně proběhl nohejbalový turnaj, Cowpackův country bál a tradiční Maškarní karneval pro dospělé. V dalších dnech potom chystáme:

30.3.2018 SDH Svojšovice pořádá v sokolovně Hasičskou taneční zábavu.

28.4.2018 uvede soubor HÁTA komedii Hvězdné manýry. Prodej lístků i organizační zajištění bude opět ve spolupráci s Obecním úřadem. Na toto představení již bude nově upraveno hlediště sokolovny, aby dobře viděli i diváci ze zadních řad.

Závěrem mi dovolte, abych Vám popřála krásné prožití velikonočních svátků a pohodový start do jarní sportovní sezóny.

MUDr. Jitka Štolbová, starostka TJ Sokol Strančice