Vánoční pohár školy Taekwon-Do ITF Strančice 2018

21.12.2018 14:34

Stalo se tradicí, že prosincová sobota je ve Strančicích dnem, kdy se v sokolovně sejdou příznivci korejského umění  sebeobrany Taekwon-Do ITF. Letos to byla sobota 15.12., kdy se uskutečnil již  8. ročník Vánočního poháru. Pro závodníky jsme připravili něco navíc. Do speciální open kategorie "O pohár" v tulech (sestavách) se mohli přihlásit závodníci bez rozdílu věku a pásků, dívky, chlapci, ženy i muži.

V 10 hodin zazněla hymna naší školy a na úvod nám strančická taekwondistka Míša a všechromská bývalá taekwondiska Verča zahrály na trubky vánoční koledu. Tímto byly závody, kterých se letos zúčastnilo rekordních 98 závodníků ze 4 škol, zahájeny.

Velice příjemná a vlídná závodní atmosféra byla podpořena diváky a přáteli. Snad se nám podařilo opět naplnit náš cíl, kterým je motivovat malé a nové taekwondisty, propojit věkové kategorie, předat zkušenosti a ukázat podporu týmu. Věříme, že i pozvaným školám se naše závody líbily.

Děkujeme našim partnerům za celoroční podporu, pekařství Frydrych za pohoštění na Vánočním poháru a v neposlední řadě TJ Sokolu Strančice a obci Strančice!

Tímto Vám za školu Taekwon-Do ITF Strančice přejeme příjemné Vánoce a mnoho krásných a nezapomenutelných sportovních zážitků v roce 2019,

trenéři Petra, Tomáš, Pepa a Jarda