Informace starostky Sokola - září

02.10.2016 22:20

Během uplynulých 3 měsíců od otevření rekonstruovaných tenisových kurtů jsme prožili pěkné sportovní zážitky.

Každý řádný hrající člen tenisu starší 18 ti let si mohl  a dosud může vyzvednout klíč od kurtů a  současně i od klubovny. Po zaregistrování v rezervačním systému si libovolně volí své hrací hodiny. Tenisový areál je v majetku T.J. Sokol Strančice a protože nemá správce, volíme zajištění přístupu, bezpečnosti hráčů  a ochranu majetku Provozním řádem.

Během prázdnin byly zajištěny hrací hodiny pro děti a dorost do 18ti let vždy v úterý a v pátek od 15-17 hod .

Od září jsou určeny tréninky dětí a dorostu dle plánu a to v úterý, ve středu a v pátek.

Na závěr sezony, který se nezadržitelně blíží, bude ještě mnoho fyzické práce na údržbě okolí a zazimování kurtů.

K hraní a práci patří i zábava v podobě porovnávání sil během turnajů.

Dne 11.9.2016 jsme společně poblahopřáli našemu nestorovi br. prof. Jírovi k jeho jubileu (87) a užili jsme si deblové soutěže. Vítězem byla každá zúčastněná dvojice, ale hlavně br. Josef Jíra.

Dne 17.9.2016 byl naplánován turnaj dětí a dorostu, ale pro nepřízeň počasí musel být přeložen.

Dne 24.9.2016  proběhl turnaj čtyřher, ve kterém zvítězila dvojice br. prof. Jíra a ses. Strnadová. (viz. foto)

Počátkem září jsme dokončili obsazení hracích hodin v sokolovně dle požadavků jednotlivých sportů a zájemců o pronájem sálu sokolovny.

Sokolník pan Štrobach upravuje okolí a stará se o čistotu v sále.

Bylo vymalováno a zrekonstruováno celé jeviště, následně připravujeme rekonstrukci baru a úpravu okolí sokolovny.

Dne 28.9.2016 se  v sokolovně konalo divadelní představení našich strančických  ochotníků - komedie "Chůvičky".

Dne 28.10.2016 se koná koncert Říčanského komorního orchestru od 18 hodin. Všichni jste srdečně zváni.

Věřte, že je hodně práce a starostí, abychom našim členům připravili vhodné kulturní, sportovní a společenské vyžití a to zcela nezištně a bez ohledu na časovou náročnost. Děkuji proto Vám všem, kdo nám v naší práci skutečně pomáháte.

Se sokolským Nazdar a všem příznivcům s pozdravem

starostka Jitka Štolbová.