Informace starostky Sokola - srpen 2017

16.08.2017 13:21

Ráda bych Vás jménem TJ. Sokol Strančice opět pozdravila, tentokrát při konci prázdnin. Prázdniny a léto již budou sice pomalu končit, zato se nám v sokolovně a na tenisových kurtech rozjede další sportovní sezóna 2017-2018. Návrh rezervací pro sokolovnu je na našich www stránkách www.sokolstrancice.cz a nyní se dolaďuje. Všechny oddíly rezervované stejné termíny jako v minulém roce. Pokud byste potřebovali projednat nějakou úpravu, jsme Vám k dispozici. Taktéž připravujeme plán mimořádných akcí v sokolovně (turnaje, zábavy, divadla, koncerty, soukromé akce). Průběžně aktualizovaný seznam je opět na našich www stránkách. Pokud budete mít zájem o využití sokolovny nad rámec běžných cvičebních hodin, dejte nám vědět, rádi vyjdeme vstříc.

Tenisové kurty také plně fungují. Děti a mládež mají o prázdninách zajištěné tenisové vyžití při vyhrazených hodinách, a to každé úterý od 15:30 hod do 17:30 hod. A hřiště jsou pohodlně svlažovány vodou z jímky, která byla na jaře na kurtech vybudována v rámci brigádnické činnosti. Se začátkem školního ruku i zde proběhne změna tréninkových hodin, sledujte, prosím, informace na www stránkách a na kurtech.

Též máme za sebou Strančickou pouť s Anenskou zábavou. K tanci hrála hudební skupina Kolář band a tanečníci se rozcházeli nad ránem.

Na 23.9.2017 připravujeme tenisový turnaj. Podrobnosti budou včas uveřejněny na našich webových stránkách.

Ve dnech 16.9.2017 a 23.9.2017 budou brigády v sokolovně a okolí od 8,30 hod. Přijďte si splnit brigádnické hodiny a pomoci při úpravě sokolovny a okolí.

22.9.2017 Vás zveme na "Noc sokoloven". Akci pořádá celorepublikově ČOS za účelem popularizace Sokola a sportu vůbec. Budete si moci prohlédnout i běžně nepřístupné prostory naší sokolovny a seznámit se s minulostí i současností Strančického Sokola, činností oddílů a se XVI. všesokolským sletem 2018. Sokolovna bude pro návštěvníky otevřena od 20 do 22 hod. při zachování standardního provozu

Poslední sobotu v září, 30.9.2017 od 15 hod., bude v sokolovně hostovat divadlo Ucho s pohádkou pro děti.

Ke sportovnímu vyžití a na všechny akce Vás srdečně zveme.

MUDr. Jitka Štolbová, starostka TJ. Sokol Strančice